MIKOŁAJKI W ŻEGLUDZE

Ho ho ho. Tak to dzisiaj przyjechał do Naszej szkoły Św. Mikołaj, a właściwe całe zastępy Mikołajów, reniferów, elfów i innych Świątecznych pomocników. 🎅🎅🎅. Były prezenty, 🎁🎁🎁listy, przysmaki, jednym słowem od dziś w Żegludze Świąteczna atmosfera.

SZLACHETNA PACZKA 2022

Kochani. Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji “Szlachetna Paczka”. Poprzednie lata pokazały, że potraficie być współczujący i pomocni w sytuacjach tego wymagających w szczególności w tym magicznym przedświątecznym czasie. Poniżej zamieszczamy link do wybranej przez nas rodziny i mamy nadzieję, że jak zawsze, nie zawiedziecie. Wszelkie informacje można uzyskać u Pana Piotra Bechty i Pani Koryny Kupka-Gaj.

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/93680/2415

Obraz znaleziony dla: szlachetna paczka

Żeglugowy Dzień Edukacji Narodowej na sportowo

Dziś w Żegludze z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się Sportowy Piknik Integracyjny uczniów żeglugi. Klasy rywalizowały ze sobą w kilku dyscyplinach sportowych m.in. piłka nożna siatkowa i pingpongu. Dla strudzonych sportowców i zagorzałych kibiców czekała cukrowa wata i kiełbasa z grilla. Już niebawem wyniki, z których dowiemy się, które klasy odbiorą laury zwycięstwa.

https://photos.app.goo.gl/yqViwBPXa7G32P7i6