IMPREZA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH

W poniedziałek 13.11.2023 w hali sportowej Żeglugi odbyła się impreza integracyjna klas pierwszych będąca jednocześnie spóźnionymi otrzęsinami. Uczniowie podzieleni na sześć drużyn (każda reprezentowała swój zawód) rywalizowali w bardzo ciekawych i widowiskowych konkurencjach. Był PitStop, spawanie, wyginanie pręta w kształcie litery Ż, pływanie łodzią “na sucho” a dla informatyków szybkość obsługi klawiatury. Rywalizacji przyglądali się bacznie: Neptun (bóg wód, chmur i deszczu) i jego żona Salacja. Boskie małżeństwo częstowało uczestników rywalizacji cudowną miksturą, która miała im dodać sił w zawodach. Kolejność klas według liczby zdobytych punktów:1M, 1Ż, 1G, 1TS, 1 TI i 1 I. Zawody przygotowali nauczyciele: Marian Wesołowski, Grzegorz Nadolski, Tomasz Marenin, Andrzej Zając i Tomasz Siemaszko.