SZLACHETNA PACZKA 2023

Kochani uczniowie i rodzice.

Na odrobinę dobra zasługuje każdy z nas. Pięknie jest otrzymywać prezenty a jeszcze przyjemniej jest je dawać i widzieć jak innym sprawiają radość.

Jako Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej chcemy po raz dziesiąty kogoś uszczęśliwić i dlatego organizujemy jako szkoła „Szlachetną Paczkę”. Poprzednie lata pokazały, że potrafimy być współczujący i pomocni w sytuacjach tego wymagających, w szczególności w tym wyjątkowym przedświątecznym czasie.

Poniżej zamieszczamy link do wybranej przez nas rodziny i mamy nadzieję, że jak zawsze, nie zawiedziecie. W tym roku poza wybraną rodziną, chcielibyśmy pomóc również rodzinie jednego z naszych uczniów ze szkoły. Liczymy na wasze dobre serca i chęć niesienia pomocy.

Wszelkie informacje można uzyskać u Pana Piotra Bechty i Pani Koryny Kupka-Gaj. Akcja trwa do weekendu 16-17 grudnia.