Marian Meroń

Zawiadamiamy, że w dniu 10 listopada 2021 r. odszedł nasz Dyrektor, nauczyciel, ale przede wszystkim kolega, Marian Meroń.

Msza w intencji zmarłego odbędzie się 17 listopada 2021 r. o godz. 1100 w kościele pw. św. Zygmunta i Jadwigi Śląskiej, natomiast uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce na cmentarzu parafialnym w Koźlu o godz. 1200.

MARIAN MEROŃ pracował w naszej szkole jako nauczyciel przedmiotów: fizyki i elektrotechniki od 1970 roku. Pełnił funkcję opiekuna samorządu szkolnego, prezesa ogniska ZNP, opiekuna szkolnej orkiestry dętej, ale najważniejszą pełnił jako Dyrektor Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu od roku 1986 r. do momentu przejścia na zasłużoną emeryturę w roku 2002.

Łączymy się w głębokim smutku

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy, Absolwenci, Przyjaciele Mariana Meronia

Podgląd obrazu