ŻEGLUGOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ 2024

Przegapiliście live’a z Konkursu Piosenki Obcojęzycznej? Nic straconego! Śpieszymy z fotorelacją z tego wydarzenia.

Jurorzy – Pan Adrian Masseli, Pani Agata Seidel, Pan Krzysztof Groński oraz Pan Gotfryd Włodarz mieli twardy orzech do zgryzienia, gdyż poziom występów był bardzo wysoki, ale udało się! Oto zwycięzcy:

Kategoria szkoły podstawowe:

1. miejsce: Agata Griner ZSP Polska Cerekiew

2. miejsce: Antonina Miraszewska PSP 9

3. miejsce: Marta Wala PSP 12

Kategorie szkoły ponadpodstawowe:

1. miejsce: Natalia Piekielny LO II

2. miejsce: Emilia Sitnik LO II

3. miejsce: Zofia Mączyńska LO I

Korzystając z okazji jeszcze raz gratulujemy! Gorące słowa podziękowania kierujemy również w stronę Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu i naszej wspaniałej Rady Rodziców za wsparcie finansowe imprezy.