UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

Dziś w Żegludze, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Rozbrzmiał pierwszy dzwonek, który nie tylko symbolicznie rozpoczął nowy rok szkolny, ale również zasygnalizował zmianę wachty na stanowisku wicedyrektora Żeglugi. Po 10 latach na stanowisku wicedyrektora, uroczyście pożegnaliśmy Panią Justynę Miedzak-Dykę, której jeszcze raz dziękujemy za ogromny wkład włożony w rozwój i pracę na rzecz szkoły.

W tym pierwszym dniu szkoły, życzymy dużo wytrwałości i otwartości umysły, tak by już za kilka miesięcy wszyscy mogli cieszyć się pozytywnymi ocenami, zdanymi egzaminami, czy zaliczoną matura. Trzymamy za Was kciuki.