Uczniowie Żeglugi Wicemistrzami Polski w Lekkoatletyce!!!

W dniach 12-14.02.2021 dwóch uczniów naszej szkoły Jakub Korejba i Tobiasz Mazur wystąpili na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Obu naszych uczniów wypadło niesamowicie. Pod okiem trenera Adama Domina (absolwenta Żeglugi) osiągnęli na tej imprezie wspaniałe wyniki.
Jakub w swojej kategorii wiekowej do lat 20 jako młodszy rocznik osiągnął wynik 16.87m dający mu drugą lokatę tym samym zostając halowym v-ce mistrzem Polski. Tobiasz który startował w młodszej kategorii wiekowej do lat 18 w ostatniej kolejce wypchnął kule na odległość 16.14m co również daje mu drugie miejsce. Cieszymy się, że po wspaniałych sukcesach Kuby Bujaka mamy kolejnych medalistów mistrzostw Polski w lekkiej atletyce.