NASI UCZNIOWIE NAJLEPSI NA OLIMPIADZIE

W dniu 16.04.2021 odbyła się V Olimpiada Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych organizowana przez Katedrę Rewitalizacji Dróg Wodnych w Instytucie Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Na konkursie o skali ogólnopolskiej naszą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z: Tomasza Starościaka, Bartłomieja Błauciaka, Jakuba Wernera i Miłosza Glanc. Do ścisłego finału awansował Tomasz Starościak, gdzie wspólnie jeszcze z jedną uczestniczką najlepiej odpowiadali na pytania zadawane przez komisję konkursową. Konieczna była dogrywka, po której jednomyślnie komisja orzekła zwycięstwo naszego ucznia Tomasza. Cieszymy się z jego sukcesu i gratulujemy serdecznie, tym bardziej, że zdalny charakter konkursu był dodatkowym utrudnieniem.

Zobacz obraz źródłowy