ZAWODOWY TYDZIEŃ W ŻEGLUDZE

W dniach 25-29 października w ramach Tygodnia Zawodowego przy współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczniów szkół podstawowych. Przybyli uczniowie mieli okazję zapoznać się z naszymi kierunkami kształcenia uczestnicząc w zajęciach przybliżających im zawody:

technik informatyk,
technik żeglugi śródlądowej
technik mechanik i technik spawalnictwa
oraz technik pojazdów samochodowych.

W trakcie warsztatów ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z budową i konfiguracją urządzeń sieciowych, modelowania3D, symulowania obsługi urządzeń statkowych, pomiaru zużycia cylindrów w silniku czy zapoznania się z zasadami powstawania obiektów technicznych. Mamy nadzieję, że zajęcia wszystkim się spodobały, a uczestnicy tych warsztatów odwiedzą Żeglugę już we wrześniu, jako Nasi uczniowie. Poniżej prezentujemy galerię Naszych specjalistów, którzy mieli przyjemność poprowadzić dla Was zajęcia. Gdyby jeszcze jakieś grupy z ostatnich klas szkół podstawowych były zainteresowane zorganizowaniem dla nich podobnych zajęć – Nasza Żeglugowa załoga jest gotowi do ich przeprowadzenia – oczywiście po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem sekretariatu szkoły – tel 774061650. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy kolejne grupy uczniów do odwiedzania Naszej szkoły.