Żegluga dla Ukrainy

Na pomoc Ukrainie. Leżajski oddział PCK organizuje zbiórkę

Wspieramy akcję PCK # napomocUkrainie

Zbieramy najbardziej potrzebne dary:

1. Środki opatrunkowe: bandaże elastyczne, plastry, płyny do odkażania, ampułki soli fizjologicznej, koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

2. Środki higieny osobistej : dezodoranty, żele pod prysznic, mydło, szampony, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, kremy ochronne, podpaski, papier toaletowy, płyny do naczyń, płyny do prania itp.

3. Środki dla dzieci: mleko modyfikowane 1,2,3, słoiczki dla dzieci, pampersy, chusteczki nawilżone dla dzieci, oliwka itp.

4. Żywność długoterminowa: herbata, kawa, cukier, napoje, woda, mleko UHT, olej, makarony, ryż, mineralna, puszki: warzywa/owoce, słodycze itp.

5. Sprzęt kwatermistrzowski : koce, śpiwory, ręcznik, karimaty (Nowy!!!)

UWAGA! NIE ZBIERAMY ODZIEŻY!!!

Wszystkie pozostałe rzeczy zbieramy nowe i oryginalnie zapakowane.

Można również dokonywać wpłat pieniężnych bezpośrednio na konto bankowe PCK
16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem „UKRAINA”.

Dary prosimy przynosić do wychowawców klas lub do Biblioteki Szkolnej ZSŻŚ