UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KLAS 4 W ŻEGLUDZE 2022

Wczoraj jeszcze Nasi uczniowie, dziś już absolwenci. Na uroczystej gali w Kinie Chemik, odbyło się zakończenie klas 4. Mieliśmy przyjemność gościć Starostę Powiatu Pana Pawła Masełko, który wręczył Naszym najlepszym uczniom wyróżnienia i nagrody. Z jednej strony wszyscy cieszyli się, że udało się skończyć szkołę, z drugiej zaś niejednej osobie zakręciła się łza w oku, bo to już koniec przygody z Żeglugą. Serdecznie dziękujemy Wam nasi absolwenci za wspólne 4 lat i już dziś wiemy, że będzie Nam bardzo Was brakowało. Połamania piór na maturze i samych dobrych wyborów w Waszym przyszłym dorosłym już życiu. Ahoj i do zobaczenia, wracajcie do Żeglugi, nie tylko wspomnieniami ale również wtedy gdy po prostu będziecie chcieli Nas odwiedzić i opowiedzieć co u Was słychać. Zawsze będzie u Nas mile widziani.

Uroczyste zakończenie klas 4 w Żegludze 2022