PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT

Naszym celem jest zbiórka funduszy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Przed nami zima czyli najgorsza pora roku dla zwierząt przebywających w schroniskach SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU chciałby wesprzeć schronisko przede wszystkim zakupem karmy jak najlepszej jakości. Takiej nie zwykłej marketowej bez żadnych składników odżywczych, pełnej wypełniaczy. Ale takiej , która da psiakom energię podczas mrozów.
Grosik można wrzucić do puszek z logo stowarzyszenia, która znajduje się w bibliotece szkolnej ZSŻŚ. A chętnych na samodzielne wsparcie schroniska prosimy o karmę firm np. Animonda, Rinti, Rocco .
Liczymy na Was!!! (do końca października na każdej lekcji wychowawczej wolotariusze będą zbierać datki na rzecz bezdomnych zwierząt ).